O BLOGU

Zdravím všechny nové návštěvníky :) 
V tomto článku bych vám pomocí krátkého rozhovoru chtěla představit svůj blog. Budou zde nejčastější dotazy. Pokud byste tu ten svůj náhodou nenašli, klidně se mě můžete zeptat na mém ASKU.

Na co je tvůj blog zaměřený?
Už od začátku je můj blog taková všehochuť. Hodně ráda píšu články ze života, ale najde se tu i mnoho recenzí, ať už na kosmetiku nebo knihy, úvahy a rozhodně se nebráním ani článkům s fotkami. Myslím, že si tu každý něco najde :)

Kdy byl blog založen?
Ačkoliv jsem na tomto blogu před jeho "představením" pracovala dlouho, tak bych za datum založení pokládala 11. květen 2016 (aneb den mých patnáctých narozenin). Nicméně je nutné dodat, že tento blog je jen přestup ze starého, který najdete na této adrese. Starý blog jsem si založila již roku 2010, konkrétně 20. srpna. 

Proč jsi se rozhodla pro změnu hostingu?
Už dlouho jsem měla v hlavě myšlenku, že bych si nechala udělat doménu. Neměla bych problém udělat ji ze starého blogu, ale mělo to jeden háček - nebyla jsem úplně spokojená s názvem (ono není divu, když jsem ho vymýšlela v devíti letech). Proto jsem se rozhodla, že název změním. Ačkoliv jsem na hostingu blog.cz byla moc spokojená, rozhodla jsem se využít blogger.

Bude starý blog dále existovat, nebo ho smažeš?
Nic se mazat nebude. Ten blog je skoro polovina mého života. A hlavně si chci uchovat své staré články. Často se mi stává, že v nových článcích odkazuji na ty staré, takže ho tu chci mít i pro to, abych si ulehčila psaní něčeho, co už tu jednou bylo. 

Jak dlouho pracuješ na blogu, kolik času mu denně věnuješ?
Dříve jsem na něj měla hodně času, třeba i 6 hodin, ale za poslední dobu mi přibylo tolik zájmů, že jsem ráda, když se na blog dostanu každý den aspoň na pár minut. Nicméně si stojím za tím názorem, že pokud není bloger aktivní, tak nemůže očekávat velké množství pravidelných návštěvníků, proto se snažím neustále fungovat, i když občas musím kvůli blogu obětovat jiné, také velmi důležité věci. 

Má tvůj blog nějaký systém, co se vycházení článků a videí týče?
Nic není 100% dané, ale snažím se, aby články vycházely aspoň 2x týdně (většinou v úterý a v sobotu) a videa to samé (čtvrtek a neděle). 

Jaké jsou do budoucna tvé cíle (s blogem)?
Já osobně jsem si své cíle už dávno splnila. Na počítadle mi chybí pár tisíc lidí k překročení 100 000 návštěvníků a 1 000 odběratelů na youtube taky vůbec není špatná. Ale byla bych moc ráda, kdyby to rostlo dál. Ano, baví mě psát a točit i za normálních okolností, ale když se to dělá pro větší množství lidí, tak se to dělá s mnohonásobnou radostí :)
Žádné komentáře:

Okomentovat