O MNĚ

Zdravím všechny nové návštěvníky :)
V tomto článku bych se vám chtěla představit. Pokud na mě budete mít další dotaz, můžete mi napsat na můj ASK. Ale předem musím upozornit, že je mnoho informací, které si raději nechávám pro sebe, takže kdybych vám náhodou neodpověděla, tak se nezlobte :)

Jmenuji se Naneta (ale všichni mi říkají Nany). Narodila jsem se ve znamení býka a neuvěřitelně mě to vystihuje. Jsem ráda sama, ale že bych byla úplně introvert, to se říct nedá, mám docela výbušnou povahu, ale když udělám chybu, tak ji umím přiznat. Jsem neuvěřitelně netrpělivá, ale když mám jasně daný cíl, jdu si za ním, i kdyby to mělo trvat 100 let. Mezi mé nejlepší vlastnosti bych zařadila to, že jsem hodně upřímná, neumím lhát, ale vždy držím jazyk za zuby, jestli u mě není vaše tajemství v bezpečí, tak už nevím. 

Aktuálně jsem na osmiletém gymplu, v budoucnu bych chtěla dělat rodinné právo, ale těžko říct, jestli mám s mým "nadšením" do učení nějakou šanci :D

I když jsem docela líný člověk, dělám milion věcí. Cvičím, jezdím na koni, long a skate jsou moje droga, ale jsou (často) dny, kdy raději ležím v posteli s počítačem a hraju hry, píšu, nebo sleduju videa. 

Přibližně ve 12 jsem se začala decentně líčit, ale čím jsem starší, tím se maluji méně. Nicméně i když neustále chodím ven nenalíčená, tak si s tím doma hraju a zkouším všechno možné, od geomerických linek, přes černé kouřovky, až po tmavé rty. 

Ráda fotím, ale nejsem v tom příliš dobrá, opravdu pěkná fotka se mi povede třeba jednou za čtvrt roku. Mnohem více jsem ale nadšená z točení. Na youtube sice dávám videa, u kterých se člověk úplně nevyřádí, spíš tam povídám, občas ukážu nějaký recept, líčení, outfit..., ale jinak mám v počítači uložených mnoho minifilmů, kde jsem se s editem dělala i několik dní.

Myslím, že blog toho o mě říká víc, než se může z počátku zdát, dovoluji si říct, že mě pravidelní návštěvníci znají stejně dobře, jako moji kamarádi, i když to sami netuší :)

Mějte se krásně a myslete pozitivně! 


Žádné komentáře:

Okomentovat