Jak se vypořádat s názory ostatních?

května 26, 2016

Ahoj! Dnes pro vás mám video o tom, jak zvládnout kritiku od ostatních. Omlouvám se, že teď nebyla videa, ale dodělávála jsem video do školy, tak nebyl čas :) Příjemné sledování! You Might Also Like

3 komentářů

 1. Další video! :-) Paráda... a dneska teda trochu vážnější "nota". Ale je to aktuální téma. (Bohužel čím dál tím víc...) Je jasný, že každému se nezavděčíme... ať už je to ve videiích, na blogu a nebo i v reálném životě. A musíme počítat, že kritika je všude a ani nám se nevyhne (pokud se rozhodneme jít s "kůží na trh")... leda by se stal zázrak a nikdo by nekritizoval... ale to není možné, protože Češi velmi rádi shazují práci někoho jiného. Mnoho lidí ale neumí odlišit konstruktivní kritiku a kritiku sprostou, která se rozmáhá teda ve velkém. Hodně lidí sprosťárny považuje za "konstruktivní"... každý se tím slovíčkem ohání a pořádně ani neví co to je :D (nemyslím teď tebe, ale "hejtry").
  Někdy je to fajn, když napíše člověk slušně a poradí nám alternativní řešení problému, který třeba máme ve videu... špatný zvuk, zaostření :-) Ale urážky a sprostosti? Proč? Nechápu lidi, kteří mají potřebu znevažovat práci druhého...
  Jasně, měli bychom být obrnění, ale někdy to člověka zamrzí. Nicméně člověk se stává pak silnějším... protože se na primitivy, kteří mají potřebu urážet a otravovat vyprdnou... komentáře smaže a je klid :-)
  Je škoda, že se nešíří víc pozitivní ohlasy, ale jen negativita... připadá mi, že se z "hejtů" stává móda a "póza"...
  Video super :-) moc se mi líbí tvůj názor a to, jak jsi to podala ;-) Parádní video! Ale správné by bylo ho asi okafrat a pomluvit... :( :D.

  OdpovědětVymazat
 2. Skvelé video, veľmi sa mi páči tvoj názor na túto vec:)už dlhšie ťa sledujem ako youtuberku a tvohje videá ma naozaj bavia. Vždy si ťuknem naň ked výjde nejaké nové ) si super, poteší ma ak skúsiš zavítať aj na môj blog:)

  OdpovědětVymazat
 3. S tím souhlasím. Taky v poslední době všude vidím kritiku, ať už u známějších tvůrců na YouTube/Blogu, nebo těch méně známých. Přesně, jak říkáš, spousta lidí nechápe rozdíl mezi konstruktivní kritikou a hejtem. Lidé, kteří se nedokáží smířit ani s tou konstruktivní, by nejspíše neměli na YouTube nebo Blogu co dělat. Kritika bude vždycky, protože existují lidé, kterým se prostě nezalíbíme nebo nezavděčíme. Díky konstruktivní kritice se můžeme zaměřit na své chyby a zlepšovat se, ale hejty tam budou vždycky. Tohle video je vážně skvělý, naprosto s tebou souhlasím. :)
  A mimochodem, dlouho jsem tu nebyla, a docela koukám na tvůj nový blog, plánuju si to tady všechno předčíst moc se mi tady líbí :) Jsem zpátky, už budu tvé články zase číst pravidelně, chybělo mi to :)

  OdpovědětVymazat