Nový začátek

května 11, 2016

Ahoj!
Tak ano, toto je můj nový blog. Doufám, že se vám tu bude líbit, snad ještě víc, než na předchozím. Pokud jste ještě neviděli video s vysvětlením, máte ho tady:


Mějte se krásně, ahoj!

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Hah, tak jsem i tady :P. Co se týká videa, komenťák jsem "hodila" ještě na starý blog,... ale nedalo mi to a musela jsem už i tady, abych Ti popřála ať se Ti daří! :-) A abych se tu porozhlédla... :-)
  Líbí se mi tu. Na trochu jiné "komenty" si zvyknu,... budu muset :D protože tady s tebou chci být,... :-) Ještě jednou - ať se daří ^_^ těším se na všechno, co se bude dít! :-))))

  OdpovědětVymazat
 2. Pokud dovolíte, dámy, já jsem tu taky a rád bych tě, drahá Nany, popřál hodně štěstí s tímto blogem. Ať se daří! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Doba, kdy jsem aktivně komentovala tvůj blog, je už celkem minulostí a upřímně mě to mrzí... Můžu říct, že mi to chybělo, nutkání se podívat, co je u tebe nového, zůstalo, ale bohužel nebyl čas... Ale teď čas mám a nestačím se divit, kolik věcí se událo :) (Sice jsi mi to prozdradila o něco dříve - děkuju za důvěru :)) :D - ale stejně.) Bude to nezvyk, ale když je někdo dobrý bloger, lidé ho budou následovat a číst pořád, nehledě na "nové prostředí". Doména je určitě krok dopředu :))
  Já Ti už jenom mohu popřát mnoho úspěchů a stále víc a víc čtenářů na tvém novém blogu a těším se na tvé články. Už mi to chybělo :)

  OdpovědětVymazat