The lost battalion

června 13, 2016

Ahoj všem!
Omlouvám se, že mi to teď moc nevycházelo, ale když se tak zamyslím, tak nevím ani o jednom volném odpoledni, co jsem tenhle týden měla. Takže jestli je někdy dobrá výmluva, že nemám čas, tak je to právě teď. Trávím čas venku, s přáteli, dovoluji si říct, že jsem doma tak 5x méně než dřív. I tak jsem si řekla, že by stálo za to dát o sobě vědět :D

Pondělí
Ráno jsme začali pololetkou z občanky, ze které mám trojku. Je to celkem vtipné, jelikož mám předtím asi 7 jedniček, 1 dvojku a teď tohle. Ale co se dá dělat, kdybych se na to naučila, tak bych tenhle problém neměla. Jenom mi to rozhodilo známku natolik, že jsem teď dělala asi hodinu nějaký refoš o světových chorobách, upřímně sama vlastně úplně nevím, o čem ten referát měl přesně být, ale co :D. Potom jsme psali fyziku a z té mám také trojku, ale to mi už nevadí vůbec, protože fyziku stejně asi v životě nepochopím, tak to u mě asi úplně nemá smysl. Na výzu bych měla 2 tak jako tak, jsem takový typ člověka, který to v takových případech opravdu nehrotí. 
Odpoledne jsem měla kytaru a jsem ráda, pokroky jsou vidět. Jen mě mrzí, že vůbec nestíhám trénovat, za ten týden si na to najdu třeba dvě hodiny času, což je málo, ale jak jsem psala výše, fakt ho víc nemám. 

Úterý
Psali jsme češtinu. Na tu jsem se s klidným vědomím také vykašlala, protože jsem si spočítala průměr a zjistila jsem, že když budu mít 1, tak mi vyjde dvojka a když budu mít 5, tak mi vyjde to stejné. Takže jsem se v pondělí raději prospala a ráno ve škole relaxovala. Napsala jsem to tak průměrně, myslím si, že na to, že jsem se na to ani trošku nepodívala, si toho z hodin pamatuji docela dost. 
Odpoledne jsem jela na koně, dali jsme si dlouhou projížďku venku a fakt jsem si to užila. Agátka je takové zlatíčko, sice pořád žrala, ale i tak to bylo fajn. 

Středa
Pololetka z ájiny. Asi pro vás nebude překvapením, když napíšu, že jsem se na to opět ani nepodívala. A jsem za to ráda, protože bych zase ztratila čas učením něčeho, co vlastně dávno umím. Měla jsem trochu problém se slovíčky, protože tam mi paměť občas vynechala, ale na konci jsem odevzdávala test kompletně vyplněný. Jojo, mám jedničku :D. 
Odpoledne jsem jela za ségrou, pokecaly jsme, bylo to super, protože jsme se celkem dlouho neviděly, tak jsme to teď aspoň dohnaly. 

Čtvrtek
Po dlouhé době volný den. Teda aspoň ta první polovina, páč jsme nic nepsali. Horší už to bylo odpoledne, kdy jsem si jela zařizovat občanku. Většina lidí kolem mě si jí jela zařizovat tak do týdne po tom, co jim bylo 15, já jela přesně po měsíci. Z fotky jsem zoufalá už teď, ale co se dá dělat, minimálně vím, že v tom nejsem sama :D. 
Odpoledne zase na koně, tentokrát jsem měla Máňu, nevím, jestli jsem o ní už psala, každopádně je to mladý kůň, se kterým to vždy není úplně jednoduché, protože se toho ještě hodně musí naučit. Musím říct, že jsem po hodině měla pocit, jako kdybych cvičila ve fitku na ruce, protože celou dobu neustále házela hlavou a já se jí snažila dostat na otěž, takže mi to dalo pořádnou práci. Ale jsem spokojená, protože se hodina jinak povedla, Máňa má hrozně příjemný cval. 

Pátek
Poslední pololetka - zemák. Na ten jsem se také neučila ze stejného důvodu jako u češtiny - průměr mi za všech okolností vycházel 2. Jediné, na co jsem se mrkla, byla okresní města. Na ta se samozřejmě vůbec nezeptala, takže jsem využila jedné mapky, do které se měly zakreslit zemědělské oblasti či co, a všechna města jí tam napsala. Tak snad mi dá bodík navíc, když už tam nic jiného nemám :D. Odpoledne jsem chvilku byla s P. a potom s A. a E., byl to takový normální pokec, učení na longu nebo focení roztomilých fotek z dětství.. asi to nemusím nějak blíže vysvětlovat :D. 

Sobota
To u nás byl třídní sraz. Nakonec se nás sešlo celkem dost, za což jsem moc ráda, protože akce pro pět lidí by úplně neměla smysl. Nicméně když bych měla spočítat všechno co jsme snědli a vypili.. sakra, toho bylo hrozně moc :D. Dobré je, že všichni bydlí blízko, takže většina mohla odejít až tak kolem půlnoci. K. a G. u mě spaly, sice jsem původně myslela, že to bude zase nějaká akční přespávačka, ale kolem druhé v noci jsme už byly všechny tak unavené, že jsme se na to vykašlaly. 

Neděle
To byl takový relax day. Trochu jsem dospávala resty z minulých dní. Akorát mě štve, že jsem nic nestihla, takže jsem všechno dodělávala až teď + ještě musím napsat čtenářák - super, ne? :D Ale nevadí, jsem ráda, že jsem si odpočinula. 

Jo a mimochodem, 19.8. vydá Sabaton nový album a 4.3. 2017 tu mají koncert, jupí! Už vypustili první písničku, tak si ji určitě poslechněte. A když už jsme u hudebních novinek, tak Paulie Garand včera vydal klip k L.B.C., fakt stojí za to, takže mrkněte :) 
Jak jste se měli vy? :)

You Might Also Like

1 komentářů

 1. Já myslím že pokud to jde, je lepší trávit čas venku, s přáteli než sedět u PC, takže tvoje "výmluvy" jsou naprosto v pořádku :-P :-)
  Škoda té občanky (snad to refošem vytáhneš :P - ale asi hej, když jsi ho dělala :P) a k fyzice asi gratuluju? I 3 je dobrá (doslova :D)... taky jsem měla pár předmětů, které jsem prostě nehrotila... všechno člověk nemůže pochopit a nemůže ve všem excelovat... já to měla takhle hlavně u matiky...
  Vidím že pololetky téměř každý den, :D to je na zbláznění... ale tak jak chápu (a jestli chápu dobře) na češtinu, angličtinu, zemák ses nemusel dívat, takže jsi měla celkem klidné dny :D :-)
  No já jdu vyřizovat občanku dneska... sice ne novou, jen mi vypršela "trvanlivost"... já měla v 15ti ještě svoji "donesenou" fotku... tentokrát už to budu mít s tou skvělou "novinkou" že mě tam sami vyfotí... už teď se mi z té fotky chce blít :D -_-
  Třídní sraz musel být super! Taky bych chtěla ,abychom se se třídou sešli... ale to by se musel stát asi zázrak :D -_-
  Už aby byl víkend a pátek -_- už teď se mi nic nechce :D... Přeju fajn týden! ;-)

  OdpovědětVymazat