Jak se starat o kudrnaté vlasy?

července 30, 2016


You Might Also Like

2 komentářů

 1. Fí, nevím, ale strašně mě zaujal začátek videa, ještě, než jsi začala vyprávět. To ti chci moc pochválit, :-) b o ž í.
  Já jsem dřív vlasy neřešila... poslední rok jsem začala věnovat pozornost i svým vlasům... snažím se víc pít (i když se teda musím fakt nutit), snažím se používat olejíčky, spreje...
  Asi jsem blázen :D, ale mám to s vlasy podobně. Moje kamarádky a známe jsou si schopné umývat vlasy každý den, ale mně by to stačilo klidně 1x do týdne, nebo jak říkáš ty, vydrží mi vlasy nemastné, nemyté i 2 týdny... ale pro tvar a snadnější úpravu si je umývám 1-2x týdně. Je to asi i pro pocit toho, že mám ty vlasy čisté, nebo i vyživené, tím, že jim dám péči a ochranu ve formě oleje a spreje :-)
  Kondicionery moc nemusím, mám pocit, že se mi díky nim vlasy mastí víc... ale většinou při mytí střídám teplou i studenou vodu. :-)
  Já si vlasy češu nejradši mokré, protože když jsou suché, tak se mi prostě víc "trhají" nevím proč -_-... možná je to jen můj blbý pocit :D... a to je ani nemám kudrnaté, jen rovné... kudrnaté vlasy se mi líbí, ale ta péče o ně asi není moc sranda... -_- Možná bych se zbláznila :D.
  Vlasy si žehlím jen zřídka... možná tak 2x, 3x do roka? :D. Nejvíc dávám mým vlasům zabrat přelivem a melírem... ale snažím se kompenzovat to tou péčí... i když jsem se jí začala věnovat až poslední rok -_-
  Skvělé video! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Asi spíše pro lidi, co kudrnaté vlasy mají - já je nemám sice úplně rovné, ale ani kudrnaté :D

  Ale supr tipy pro lidi, co je mají jak ovečky :D:).

  OdpovědětVymazat