Photos 0.3 - Loket

července 20, 2016

Ahoj, dnes pro vás mám další várku fotek, tentokrát z hradu Loket a jeho okolí. Musím říct, že mi mnohem víc vyhovuje fotit detaily než krajiny, ani na jedno sice nemám objektiv, každopádně to vnitřně pociťuji i na kvalitě fotek. Takže jsem nakonec z obřího množství vybrala pár, které se aspoň jakž takž tvářily :)
A ještě bych se vás ráda zeptala - když pojedu někam na výlet, mám se soustředit spíš na kvalitu, nebo kvantitu? Protože na Lokti jsem vyfotila opravdu hrozně moc fotek, ze kterých byste město krásně poznali, ale hodně z nich je prostě méně kvalitní, nemyslím, že by byly úplně rozmazané, ale prostě je tam třeba horší světlo, kompozice (což se dá v programu samozřejmě trochu spravit, ale nebude to takové)... Tak mi to určitě napište do komentářů, děkuju :)

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Jsou to super fotky, ale nevím jestli je to blogspotem nebo je to takhel vyfocené - ale jsou znekvalitněné.

  Jinak vidím že někde je to tmavší nebo světlejší, ale vypadá to stále moc hezky.. povedly se!:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Obávám se, že to dělá blogspot, protože jsem si i některé starší fotky tiskla a rozhodně takhle nepůsobí, ale nevím :/

   Vymazat
 2. Páni, fotky jsou úžasné! ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé fotky! Líbí se mi hlavně ta druhá... sluší ti to tam :-)
  Já si myslím, že je lepší méně fotek, ale za to kvalitních, krásných :-) ale tak jak kdy... asi podle nálady! :D A toho, jak se zrovna fotí... nevím, ale já mám občas dny, že mnohdy i fotky, které můžou být hezké dopadnou tragicky -_- Ale tak to jsem já, že :D

  OdpovědětVymazat
 4. Asi před deseti lety jsem tuhle pěknou pevnost jsem navštívila :) Bylo tam super. A ty tvoje fotky jsou pěkně osvícené :)

  OdpovědětVymazat