Něco jako shrnutí měsíce?

srpna 02, 2016

Ahoj všem,
dnes máme druhého srpna a mně se chce opravdu brečet. Měsíc prázdnin utekl hrozně rychle, navíc to pro mě byla ta relaxující polovina, protože teď přijde brigáda a podobné srandy. Ale k tomu se ještě dostaneme. 

Na začátku prázdnin jsem byla chvilku u babičky a dědy. Jeden den jsme se se ségrou vydaly na filmový fesťák, sice ne za žádný film, ale zase jsem byla ráda, že jsem si po nějaké době prošla "centrum" KV a prostě jsme pokecaly, zatancovaly... užily jsme si to. 
Jinak jsem ale skoro celý červenec strávila v Německu. Jak asi víte, nejsem cestovatelský typ, takže jsem byla šťastná, když jsem mohla v klidu zůstat doma, cvičit, soustředit se na videa a blog a celkově po tom náročném školním roce totálně vypnout. 
Také jsem začala psát knížku. Kdo mě sleduje už hodně dlouho, tak ví, že jsem se dříve o jakési povídky snažila, ale nikam to nevedlo. Ačkoliv příběhy jsem si začala vymýšlet ještě dřív, než jsem je vůbec uměla napsat. Teď jsem měla pár let takovou pauzu, abych nechala myšlenky volně plynout a voilà, nápad přišel. Nejsem si úplně jistá, jestli chci kapitoly dávat sem, ještě uvidím. Ale tak jako tak, mám z toho hroznou radost. Protože psaní mých (zvrácených) příběhů mě neuvěřitelně baví :)

No každopádně teď jsem už v ČR a teda mám co dělat. Vůbec nevím, jak mám všechny svoje plány narvat do jednoho měsíce.
Příští týden půjdu na svojí první brigádu. Ne že bych se nějak těšila, ale aspoň bude pár peněz a budu tam s přáteli, takže bych to měla v pohodě zvládnout. Je to jen práce v archivu, nic složitého, psychicky nebo fyzicky náročného, jen si tam ponosím pár šanonů a hotovo, takže si opravdu nemám na co stěžovat.
Pak mě také čeká chalupa, dovolená v Řecku (původně jsme měli jet do Turecka, ale nakonec se to změnilo :))... Dovču si chci opravdu užít způsobem, že se vykašlu na všechnu techniku, vezmu si tam kopu knížek a budu jen číst a koupat se v moři. Kvůli tomu mi samozřejmě vznikne pár problémů s blogem, komunikací, zase ztratím nějaký čas, ale myslím, že zrovna tahle ztráta mi tolik neuškodí, však to zase brzo při školní prokrastinaci doženu.
A ani nevíte, jaká plánuju videa. Nevím, jestli mi to vyjde na srpen, obávám se, že na nich budu v srpnu pracovat a vyjdou až v září, ale sakra lidi, jestli to vyjde, tak se máte opravdu na co těšit. Zatím vám můžu prozradit, že jedno z videí bude lookbook, ale určitě ne jen nějaká obyčejná ukázka oblečení, dále se můžete těšit na pár sketchů ze života a v neposlední řadě také jedno celkem vážné video, ve kterém chci trochu změnit pohled několika lidí na dnešní svět. Teď se fakt modlím, že jsem vás jen zbytečně nenavnadila na něco, co nakonec nevyjde, ale pevně věřím, že tentokrát se nic nezkazí.
Tohle léto je asi nejvíc jiné v tom, že mám naplánováno hodně akcí, kamarádů... Vždycky jsem totiž zalezlá doma, dopoledne spím, odpoledne si lehnu k bazénu, večer k počítači - zní to fakt hrozně nudně, ale já to miluju. Teď jsem fakt každý druhý večer někde (to mě taky jen tak mimochodem zajímá, jak budu na tu brigádu vstávat). Ale řekla jsem si, že si zkusím i trochu více společenskou variantu prázdnin a pro další roky zhodnotím, co je lepší.

Tak jo, to by asi bylo všechno :) Určitě mi napište, jak jste první polovinu prázdnin strávili vy a co plánujete na tu druhou. Mějte se krásně!


You Might Also Like

3 komentářů

 1. Být někde v cizině.. jeee, jak bych si to užívala!
  Máš docela dost plno, ale zas můžeš říct, že sis neválela jen šunky doma a taky někde byla! :D
  Brigádu taky shánim.. bohužel momentálně nevím, jestli ji zvládnu, ale nějaký penízky by se hodili že jo :D

  Prázdniny jsem byla většinou venku, jela někam.. takže to bylo super:-).

  OdpovědětVymazat
 2. Nejsi sama, kdo je smutný, že je už srpen. Nechápu JAK a hlavně KDY. Já sice celé prázdniny pracuju, od září bych měla nastupovat na VŠ... ale zatím vůbec nevím co a jak bude. Možná je pro mě blížící se konec prázdnin a konec mého pracovního poměru od ledna vysvobozením, ale popravdě? Netěším se... i když je práce někdy na prd, docela jsem si zvykla. A mám to tam ráda...
  Takže považuju za nejzáživnější a nejlepší víkend prázdnin když jsme s kamarádou vyrazily na fesťák do Holíče... to byl nejskvělejší víkend ♥
  Na brigádu ti přeju hodně štěstí, ať se ti daří a jsi spokojená! Vypadá to na celkem fajn brigádu, tak snad bude vše v pohodě :-)
  Taky nejraději trávím čas doma, ale někdy je potřeba se od toho odpoutat a něco zažít, takže ti tvé aktivity schvaluju! Jen tak dál ^_^ hlavně využít toho času na 100% tak, jak si budeš přát a tak, aby jsi byla spokojená :-)
  Ach jo, hned bych jela do Řecka... a pauza od mobilů a techniky jen prospěje... blog a ani nic jiného neuteče ^_^ počkáme tu na tebe! :-)
  S videama jsi dobře navnadila.... už teď jsem zvědavá a těším se... takže doufám, že nás nenecháš dlouho čekat! :D :)
  Měj se krásně, užívej si volna, ať se ti daří :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Píšeš příběh? Šup s ním na 👉Wattpad👈❗ Určitě si ho ráda přečtu❗

  OdpovědětVymazat